Usługi

Projektowanie wg wymagań klienta

Nasza filozofia Tailor Made

Indywidualizacja, którą jesteśmy w stanie zapewnić, jest naturalną konsekwencją innowacyjności i absolutną wizytówką naszej działalności.
Elastyczność i zdolność adaptacji produktów w połączeniu z jakością są konkurencyjnymi wartościami naszej działalności.
Dowiedz się więcej
Obsługa posprzedażowa

Terminowa obsługa w dowolnym miejscu na świecie.

Zawsze stawiamy klienta w centrum uwagi, lubimy wręcz mówić o „obsłudze w twoim domu”. Rozległa obecność na całym świecie pozwala utrzymywać dialog z użytkownikiem przez cały czas, umożliwiając nam świadczenie jeszcze lepszych usług.
Dowiedz się więcej
Części zamienne

Wydajność i trwałość zapewniające terminową obsługę.

Grupa ADR zainwestowała w możliwość szybkiego dostępu do oryginalnych części zamiennych w dowolnym miejscu na świecie.
Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest pozyskanie odpowiedniej części we właściwym czasie, dlatego nasz serwis wspiera klientów, dostarczając im autentyczne części zamienne bez zmuszania ich do kompromisów w zakresie jakości.
Dowiedz się więcej
Dystrybutorzy

Kanał dialogu z klientem

Sieć dystrybucji Grupy ADR rozszerza naszą obecność na całym świecie poprzez dodawanie kolejnych centrów dystrybucyjnych do jednostek produkcyjnych. Wzmacnia to naszą wizję dostarczania terminowych i szybkich usług bezpośrednio "pod drzwi klienta".
Dowiedz się więcej
Szkolenie dla klientów

Szkolenie techniczne zapewniające maksymalną wydajność produktu.

Aby pomóc klientom we wszystkich wymagających tego sytuacjach, ADR oferuje wsparcie w zakresie szkoleń technicznych dotyczących wyboru i użytkowania oferowanych produktów, co jest oznaką zaangażowania firmy w zapewnienie wysokiej jakości usług i spełnianie potrzeb klientów.
Dowiedz się więcej