Jakość

Kontrola jakości

Gwarancja jakości poparta testami

Jakość naszych systemów podwozia jest gwarantowana przez skrupulatne testowanie każdej pojedynczej części. Od osi po zawieszenie, od układów hamulcowych po przeguby, każdy komponent jest dokładnie testowany, aby zapewnić zgodność z naszymi standardami technicznymi i homologacją produktów.
Jakość dostaw w każdej spółce Grupy jest zawsze pod kontrolą.
 
Zgodność produktu (COP, Conformity of Production)
Aby potwierdzić, czy zachowywane są podstawowe właściwości produktu certyfikowane podczas jego zatwierdzania, centrala ADR okresowo pobiera próbki z seryjnej produkcji od każdej spółki zależnej w celu przeprowadzenia weryfikacji COP. Podczas weryfikacji COP sprawdzana jest wydajność hamowania. Następuje jej porównanie z certyfikatem wydanym przez TUEV dla pierwszej homologowanej próbki. W ten sposób Grupa ADR utrzymuje wydajność w czasie, zapewniając bezpieczeństwo produktów o stałej jakości.
Bezpośrednia produkcja i kontrola

Testowanie bezpośrednio w terenie

Nasze systemy testowania należą do najbardziej zaawansowanych na świecie. Podczas testowania układów hamulcowych przyczep korzystamy z najlepszej technologii na torze w Paryżu, gdzie testujemy całe zawieszenie, gwarantując w ten sposób pełną homologację przyczepy w krótkim czasie.
Zapewnienie stale rosnącej jakości złożonych systemów, takich jak kompletne zawieszenia, jest bardzo wymagającym zadaniem, w którym Grupa ADR z pewnością przoduje.
Ciągłe zapotrzebowanie na ulepszenia wymaga stałego monitorowania nie tylko poprzez kontrole dokumentacji lub wymiarów, ale także poprzez bardziej dogłębne analizy.
Z tego powodu wyposażyliśmy się w sprzęt, który pozwala nam testować nasze produkty zarówno w laboratorium, jak i w warunkach terenowych.
Dokładne kontrole również w terenie

Test bezpośrednio na pojeździe.

W razie potrzeby nasze testy nie kończą się w laboratorium, ale odbywają się również w terenie, celem bezpośredniego kontrolowania części zintegrowanych z maszyną klienta. Oznacza to minimalizację przestojów związanych z testowaniem i maksymalizację jakości testów.
Nasza zdolność do dzielenia się know-how we wszystkich naszych lokalizacjach na całym świecie przekłada się na ogromną korzyść dla klientów, którzy zawsze mają pod ręką osobę wyznaczoną do kontaktu. Może ona szybko i zdecydowanie interweniować w razie nagłej potrzeby, co oznacza znaczne ograniczenie czasu i kosztów konserwacji.