Grupa

Grupa ADR

Rodzinna międzynarodowa firma działająca na całym świecie.

Nasza struktura obejmuje całe know-how i doświadczenie potrzebne do wspierania rozwoju naszych klientów.
Dzięki ogólnoświatowej sieci jesteśmy w stanie wspierać użytkowników naszych produktów w dowolnym miejscu i czasie.
Projektujemy, produkujemy i dystrybuujemy skuteczne, niestandardowe rozwiązania do wszelkiego rodzaju zastosowań w sektorze rolniczym, przemysłowym i do zastosowań specjalnych.
Oferujemy wsparcie techniczne i pomoc w testach homologacyjnych we wszystkich krajach europejskich i pozaeuropejskich dzięki doświadczeniu naszych pracowników i kontaktom z różnymi organami homologacyjnymi.
Nasze rozwiązania opierają się na szerokiej gamie produktów, która obejmuje osie stałe i kierowane, zawieszenia mechaniczne, hydrauliczne i pneumatyczne, a także szeroką gamę niestandardowych rozwiązań do konkretnych zastosowań.
Sieć handlowa

Obecność na całym świecie

ADR dominuje na rynku osi i zawieszeń, oferując klientom na całym świecie spersonalizowane usługi na najwyższym poziomie.
Siedziba główna
Lokalizacje
Pracownicy
1500
Lokalizacje
14
Kraje w sieci dystrybucji
50
Dane finansowe
Turnover
Plant
Zakłady produkcyjne
9
Branches
Dystrybucja
6
Countries
Kraje, w których prowadzimy sprzedaż
50
Dla kogo pracujemy

Optymalizacja czasu, unikanie marnotrawstwa.

Nasze rozwiązania nadają się do montażu w pojazdach rolniczych, leśnych, drogowych, specjalnych pojazdach do zastosowań w portach, kamieniołomach i wielu innych obszarach.
Grupa ADR jest w stanie sprostać wymaganiom producentów i użytkowników, gwarantując maksymalną niezawodność dzięki zaawansowanym technikom i produktom, dostarczamy produkty wymagające minimalnej konserwacji.
Wychodzimy z założenia, że kluczowe znaczenie mają "optymalizacja czasu i unikanie marnotrawstwa".